Part Location Diagram of JT9-JPS10TSR-199 Jet NYLON SET SCREW
See part 99 in the diagram
NYLON SET SCREW JT9-JPS10TSR-199
ERP Number:
ERP19157062
Part Number:
JT9-JPS10TSR-199
Original Equipment Manufacturer ?
In Stock
Delivers in 3-5 Business Days!
  • Jet
This part works with the following products:
  • Table Saw
Part# JT9-JPS10TSR-199 replaces these:
JPS10TSR-199,
Model Cross Reference
This part works with the following models:
ERP Number: ERP19157062
Manufacturer Part Number: JT9-JPS10TSR-199
Brand Model Number Description
Jet 708492K Table Saw - Jet 708492k Parts
Jet 708493K Table Saw - Jet 708493k Parts
Jet JPS-10TS Table Saw - 10" ProShop 30" Steel Wings