ERP12051157
Part Number:
Original Equipment Manufacturer ?
Special Order
  • Powermatic
This part works with the following products:
  • Power Feeder
Model Cross Reference
This part works with the following models:
ERP Number: ERP12051157
Manufacturer Part Number: 6289181
Brand Model Number Description
Powermatic PF-31 Power Feeder - 1Ph 115V 4 Speed Powerfeeder
Powermatic PF-33 Power Feeder - 3Ph 460V 4 Speed Powerfeeder
Powermatic PF-41 Power Feeder - 1Ph 115V 4 Speed Powerfeeder
Powermatic PF-43 Power Feeder - 3Ph 230V 4 Speed Powerfeeder