ERP10460303
Part Number:
Original Equipment Manufacturer ?
Special Order
ERP Number: ERP10460303
Manufacturer Part Number: 6288969
Brand Model Number Description
Powermatic PF-31 Power Feeder - 1Ph 115V 4 Speed Powerfeeder
Powermatic PF-33 Power Feeder - 3Ph 460V 4 Speed Powerfeeder
Powermatic PF-41 Power Feeder - 1Ph 115V 4 Speed Powerfeeder
Powermatic PF-43 Power Feeder - 3Ph 230V 4 Speed Powerfeeder