ERP19512402
Part Number:
Original Equipment Manufacturer ?
Special Order
  • Bosch
  • Skil
This part works with the following products:
  • Miter Saw
Part# 2610910782 replaces these:
Model Cross Reference
This part works with the following models:
ERP Number: ERP19512402
Manufacturer Part Number: 2610910782
Brand Model Number Description
Bosch 0601663439 Miter Saw - Miter Saw
Bosch 3912 Miter Saw - 12" Miter Saw
Bosch 3918 Miter Saw - Compound Miter Saw
Bosch 3924 Miter Saw - 24V Cordless Miter Saw
Bosch GCM12 Miter Saw - 12" Dual-Bevel Glide Miter Saw
Skil HD3812 Miter Saw - 12 in. Miter Saw