Part Location Diagram of JT9-PS1652E-127 Jet OIL FITTING, 10MM
See part 127 in the diagram
OIL FITTING, 10MM JT9-PS1652E-127
ERP Number:
ERP19164308
Part Number:
JT9-PS1652E-127
Original Equipment Manufacturer ?
Special Order
  • Jet
This part works with the following products:
  • Drill Press
  • Nibbler & Shears
Part# JT9-PS1652E-127 replaces these:
PS1652E-127,
Model Cross Reference
This part works with the following models:
ERP Number: ERP19164308
Manufacturer Part Number: JT9-PS1652E-127
Brand Model Number Description
Jet 756203 Nibbler & Shears - Jet 756203 Parts
Jet PS-1652E Drill Press - 16ga. X 52" Pneumatic Shear