Jenn-Air WINE CELLAR Wine and Beverage Cooler Replacement Parts For Model JUW248RBCX23
We Sell Only Genuine Jenn-Air Parts
Find Jenn-Air JUW248RBCX23 Parts By Symptom
Door not closing properly
100%
Popular Parts for JUW248RBCX23
In Stock
Special Order
In Stock
Special Order
On Order
Next
Cabinet Parts
1
1A
3
12A
13
23A