Jenn-Air 36" BOTTOM MOUNT BUILT IN REFRIGERATOR Replacement Parts For Model JB36SSFXRA00
We Sell Only Genuine Jenn-Air Parts
Find Jenn-Air JB36SSFXRA00 Parts By Symptom
Light not working
51%
Ice maker not making ice
16%
Noisy
8%
Leaking
7%
+ Show All Symptoms
Fridge too warm
6%
Not dispensing water
4%
Ice maker won’t dispense ice
4%
Will Not Start
2%
Fridge and Freezer are too warm
1%
Ice maker dispenses too little ice
0%
Too warm
0%
Fridge too cold
0%
Freezer section too warm
0%
- Show Fewer Symptoms
Popular Parts for JB36SSFXRA00
Next
Cabinet And Breaker Trim Parts
Cabinet Parts
1
1A
1B
1C
1D
1E
3
5A
6
36A
37
37A