Frigidaire Refrigerator Replacement Parts For Model FRT21PRGW1
We Sell Only Genuine Frigidaire Parts
Find Frigidaire FRT21PRGW1 Parts By Symptom
Fridge too warm
35%
Freezer section too warm
11%
Freezer not defrosting
9%
Noisy
8%
+ Show All Symptoms
Will Not Start
8%
Light not working
7%
Fridge and Freezer are too warm
4%
Fridge runs too long
3%
Too warm
3%
Leaking
3%
Fridge too cold
2%
Won’t start
2%
Freezer too cold
2%
Frost buildup
1%
Door Sweating
1%
Doesn’t stop running
0%
Clicking sound
0%
Door won’t open or close
0%
- Show Fewer Symptoms
Popular Parts for FRT21PRGW1
Next
CABINET
12A
12B
13
29A
29B
30
COVER
DOOR
14A
14B
15
21A
21B
22
37A
37B
37C
49
SHELVES
42A
42B
43
SYSTEM
29A
29B
30A