Frigidaire Refrigerator Replacement Parts For Model FRT21PRGW2
We Sell Only Genuine Frigidaire Parts
Find Frigidaire FRT21PRGW2 Parts By Symptom
Fridge too warm
33%
Freezer section too warm
11%
Will Not Start
10%
Light not working
8%
+ Show All Symptoms
Freezer not defrosting
8%
Noisy
6%
Fridge and Freezer are too warm
4%
Fridge runs too long
4%
Too warm
3%
Leaking
3%
Won’t start
3%
Fridge too cold
2%
Door Sweating
1%
Freezer too cold
1%
Frost buildup
1%
Doesn’t stop running
0%
Clicking sound
0%
Door won’t open or close
0%
- Show Fewer Symptoms
Popular Parts for FRT21PRGW2
Next
CABINET
12A
12B
13
29A
29B
30
COVER
DOOR
14A
14B
15
21A
21B
22
37A
37B
37C
49
SHELVES
42A
42B
43
SYSTEM
29A
29B
30A